sobota, 1 czerwca 2013

73. Bransoletkowo i konkursowo!

Naprawdę nie wiem, jak to się stało, że od ostatniego postu minął prawie miesiąc! Mam nadzieję, że uda mi się jednak nauczyć się jako-takiej regularności w pisaniu notek, bo to wstyd przecież...
Niemniej, dziś chciałabym zaprezentować bransoletki w liczbie mnogiej.

Pierwsza z nich znalazła już dom, razem z naszyjnikiem z poprzedniego postu. Kolorowy i pozytywny sznur szydełkowy na 8koralików w rzędzie, wykończony tradycyjnie miedzią. Mega przyjemnie się nosiła, chyba muszę sobie taką zrobić :)
A tu komplecik w całości :)


A teraz trochę rzeczy, które mogę pokazać dopiero teraz. Pierwsza jest bransoletka dla Gosi, która dostała wczoraj wielką paczkę z masą biżutków :) W tym z tym właśnie skromnym drobiazgiem ode mnie :)


Komplecik w fioletach i zieleniach poleciał dla Zuzy w ramach naszej regularnej, Fejsbukowej wymianki biżuteryjnej :) Jestem z niego nadzwyczajnie zadowolona, między innymi dlatego, że Zuzy kolory to i moje kolory i dziergało mi się ten komplet niesamowicie przyjemnie! :)

Na koniec chciałabym się pochwalić, co ja dostałam od Anety - komplet dwóch przeuroczych dzierganych bransoletek w słodkiej kolorystyce i z cudnymi kryształkami! :D Takich jeszcze wydziergać sama nie umiem, więc tym bardziej się cieszę :)
A już całkowicie na marginesie dodam, że wygrałam jeden z etapów konkursu organizowanego przez sklep Royal Stone i moja bransoletka cukierkowa będzie zdobić jeden z miesięcy w Royal Stone'owym kalendarzu na przyszły rok! :D Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali, i życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w kolejnych etapach! Ja niestety odpadam z powodu obłożenia sesją.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz